Saly Rent A Caravan
Geri Dön Ana Sayfa Menü
Türkiye’nin ilk kurumsal karavan kiralama firması olan Saly Rent-a Caravan, kurulduğu ilk günden itibaren, doğa sevdalılarına karavan ile seyahati ve karavanda yaşam biçimini tattırmayı hedeflemiş ve bunu, gerek karavan üretim sektöründeki tecrübesi gerek yaptığı işe duyduğu sevgisi ile başarmıştır. Doğa severlerin içlerindeki keşfetme arzusunu gerçekleştirmelerine yardımcı olarak, kamp ve karavancılığın geliştirilmesine katkı sağlamıştır. Sektöründe lider ve güvenilirliği ile bilenen SALY KARAVAN tarafından üretilmiş, full aksesuarlı karavanları ile, müşterilerine hem doğayla iç içe hem de konfordan ödün vermeden, unutamayacakları seyahatler yaşatmış ve halen yaşatmaktadır.

Karavanlarında tam donanım anlayışı benimseyen Saly Rent-a Caravan, mutfak malzemelerinden, nevresim takımlarına, karavan tentesinden, kamp sandalye ve masalarına kadar her şeyi düşünerek, müşterilerine rahat ve eksiksiz bir tatil sunmaktadır. Konusunda uzman yetkililer, karavan ile ilgili, her kiralama öncesinde, yol boyunca ya da ihtiyaç halinde duyabilecekleri gerekli bilgiyi kullanıcılara vermektedir.

Artık yola çıkmaya hazırsanız Saly Rent-a Caravan ailesi olarak 8 yıllık tecrübemiz ve ilk günden beri hiç değişmeyen heyecanımızla sizlere karavan hayatını deneyimletmek için buradayız.
 
 
 

Kiralama yapabileceğiniz 2 tip karavanımız bulunmaktadır. Bunlar;

Motokaravan
Camper
   
 
 
 
 
facebook.com/SalyKaravan twitter.com/SalyKaravan youtube.com/SalyKaravan pinterest.com/salykaravan plus.google.com/salykaravan instagram.com/salycaravan