Saly Karavan Fox TV'de
Geri Dön Ana Sayfa Menü
Ünlü Manken ve yapımcı Vahe Kılıçaslan; Fox Tv’de her pazar saat: 12.00’de yayınlanan “Dekodizayn” adlı programın 500 serisini Sakarya’da bulunan Saly Karavan firmasında çekti.
 
Ses sanatçısı Özlem Özel ve ekibiyle Sakarya’ya gelen Ünlü cansız manken Vahe Kılıçaslan; gördüğü muhteşem karavanlar karşısında adeta büyülendi. Saly Karavanları hakkında firma sahibi Erdal Başoğlu ile röportaj yapan ünlü manken Kılıçaslan; “En kısa zamanda karavan sahibi olmak lazım” dedi. 4 Mayıs 2008 günü Fox Tv ekranlarına gelecek olan programın konuğu olan Özlem Özel’de karavanlara büyük ilgi gösterdi. Vahe Kılıçaslan, Özlem Özel ve çekim ekibi, çekim sonrası kendilerine büyük ilgi gösteren Erdal Başoğlu’nun konuğu olarak akşam yemeğine de katıldılar.
 
Ünlü Gazeteci Şaban Mergül’ün de aralarında bulunduğu yemekte konuklarla birlikte fasıl yapan güzel Şarkıcı Özlem Özel; “Bugün benim için çok güzel bir gündü. İyi ki gelmişim” dedi. Vahe Kılıçaslan “İnsanın evi olacağına Saly Karavan firmasından motokaravanı olsun yeter” dedi.
 
 
facebook.com/SalyKaravan twitter.com/SalyCaravan youtube.com/SalyKaravan pinterest.com/salykaravan plus.google.com/salykaravan instagram.com/salycaravan