Biz Kimiz?
Geri Dön Ana Sayfa Menü
Hani bazılarımızın tutkusu, bazılarımızın düşü, bazılarımızın heves ettiği ama yollarda üzerinde o sevimli salyangoz logosu ile gördüğünüzde, hepinizin gözünü alamadığı o karavanları yapanlarız.

Saly Karavanlar Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde salına salına geziyorsa, bu tesadüf değildir. Sürücüsüne ve kullanıcısına verdiği güven ve konfordur bizi bugünlere taşıyan. Adapazarı Bilecik yolu 'nun 3.km’sinde 6000 metrekare açık ve 6000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren bir aile şirketiyiz. Güvenilir ve güçlü kadromuz, inovasyon ve arge çalışmaları ile tüm dünyada alanımızdaki gelişmeleri yakından izliyor ve sektöre göre, özel çözümler üretiyoruz. Karavancılığın bir yaşam biçimi olduğu bilinciyle, verdiğimiz satış sonrası destek, Saly Karavan’ı giderek büyüyen bir aile haline getirdi ve getirmeye devam ediyor. Sizleri de bu ailenin bir parçası olmaya çağırıyoruz.

Unutmayın, karavan GÖRÜLÜR, SEVİLİR VE YAŞANIR.
 
 
 
facebook.com/SalyKaravan twitter.com/SalyCaravan youtube.com/SalyKaravan pinterest.com/salykaravan plus.google.com/salykaravan instagram.com/salycaravan